Okleštěný tým kadetů doma porazil Kroměříž

Sharing is caring!

Nadstavbovou část play out Celostátní ligy U17 zahájili kadeti BK Příbor domácím zápase proti Kroměříži. Přes personální nouzi dokázali doma zvítězit poměrně přesvědčivě.

BK Příbor – Slavia  Kroměříž 75:59 (19:15, 17:12, 17:13, 22:19)

Body: Erik Havel 22, Milan Machala 14, Patrik Pavlovič 14, Kryštof Pleskač 10, Jindřich Niesporek 7, Michal Slovák 4, Marek Slovák 4, Vít Gabzdyl 0, Lukáš Hanzelka 0. Trojky:  3. Fauly: 19. TH: 12/10.

Hodnocení trenéra Miroslava Slováka: Do utkání jsme nastoupili bez tří hráčů ročníku narození 2005, kteří odjeli společně s hráči Snakes Ostrava do Lotyšska na další turnaj EYBL, a bez tří nemocných a zraněných borců. Do sestavy poprvé naskočil Víťa Gabzdyl (ročník 2006) a také Lukáš Hanzelka, který většinou nastupuje za B tým. Ani soupeř na tom nebyl úplně nejlépe. Našim devíti borcům se postavilo pouhá sedmička hráčů soupeře.

V úvodu utkání jsme si vytvořili mírný náskok, který jsme vzápětí ale ztratili. Vcelku vyrovnaný průběh utkání pokračoval až do třetí části, kdy jsme si vypracovali třináctibodový náskok. V poslední části jsme úsek mezi 2. a 5. minutou vyhráli 14:2 a rozhodli o výsledku. S ohledem na zdravotní stav družstva jsme odehráli slušné utkání a zaslouženě jsme vyhráli.

Náš nedělní soupeř – Jiskra Kyjov – byl na tom zdravotně ještě hůře než my, proto jsme na žádost hostů souhlasili s odložením utkání na pozdější termín.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *