Kluci drží sérii. Porazili i Havířov

V předehrávce 5. kola Nadregionální ligy přivítali ve středu 25. září patnáctiletí basketbalisté BK Příbor soupeře z Havířova a po vydařeném prvním poločase zvítězili přesvědčivě 75:43 a drží vítěznou sérii.

BK Příbor – TJ Start Havířov 75:43 (21:11, 24:5, 17:14, 13:13)

Body: Vojtěch Pustějovský 21 (TH: 5/1), David Domitra 17 (3/1), Jan Bordovský 9 (2/1), Harry Hidson 7 (1/1), Vilém Gabzdyl 5 (2/1), Michal Grozman, David Straka a Filip Wavra 4, Jakub Kött a Kryštof Masopust 2. TH: 13:5 (38,46%). Fauly: 19.

Hodnocení trenéra Roberta Bukovjana: V předehrávce 5. kola nadregionální ligy U15 jsme hráli na domácí palubovce proti urostlejším klukům z Havířova. S výškovou převahou jsme se ale vypořádali na obou polovinách hřiště a dokráčeli jsme si relativně v poklidu pro další výhru v této soutěži, když o výsledku rozhodly především první dvě čtvrtiny zápasu.

Příští utkání odehraje tým U15 příští pátek 4. října od 17 hodin doma ve sportovní hale Masarykova gymnázia proti Sokolu Karviná.