Mladíci si s Kyjovem poradili

Bez zaváhání procházejí skupinou E v Nadregionální lize basketbalisté U14. V jediném víkendovém utkání proti Kyjovu vyhráli zcela jednoznačně.

BK Příbor – Jiskra Kyjov 99:53 (24:15, 29:9, 25:6, 21:23)

Body: David Domitra 19 (2/1), Vilém Gabzdyl 15 (4/4), Vít Gabzdyl 12, Michal Grozman 12, Jakub Kött 10, Daniel Stefanov 10, Kryštof Masopust 8 (2/0), David Straka 5 (4/1), Matyáš Kaspřík 4, Lukáš Bělaška 3 (2/1), Jan Bordovský 1 (2/1). TH: 16:8 (50%). Trojky: 1 (Gabzdyl Vilém 1). Fauly: 22.

Hodnocení trenéra Roberta Bukovjana: I přes ohromnou marodku a páteční návrat pěti hráčů z týdenního lyžařského výcviku jsme odehráli kvalitní utkání. Jedinou kaňkou je vypuštění poslední čtvrtiny, kterou jsme dokonce prohráli. Toto mě mrzí, protože hráčům pořád dokola připomínám koncentraci od začátku do konce utkání. Naopak pozitivem je, že kvalitní zápas jak v obraně, tak v útoku odehráli naši mladší hráči, kteří zařídili 37 procent bodů a v zápase byli hodně vidět. Dostali větší minutáž a odvděčili se dobrými výkony.