Drama v Javorníku děvčata v závěru zvládla

Sharing is caring!

Mírné obavy mělo družstvo starších žákyň z daleké tříhodinové cesty k dalšímu utkání Nadregionální ligy U15 🏀 do města Javorník nedaleko Jeseníku. Starosti se nenaplnily. Sobotní výlet se ukázal jako nadmíru hezky strávené odpoledne.

SK Panter Javorník – BK Příbor  65:69 (12:17, 37:27, 56:54)

Hodnocení trenéra Libora Piškytla: Dlouhá cesta busem se na nás fyzicky nepodepsala a v úvodních deseti minutách jsme získali pětibodové vedení. Pak ovšem přišel zkrat a neschopnost adaptovat se na soupeřovu hru, díky níž jsme najednou spadli do desetibodového manka.

V poločasové přestávce jsme si ujasnili priority. Mimo zlepšení v obraně, rychlého protiútoku a na doskoku to byla radost ze hry, kterou jsem postrádal. Do druhé půle jsme tedy vstoupili s hlavami vztyčenými a s úsměvem na rtech. Přesto jsme po pěti minutách na soupeře ztráceli propastných 18 bodů. Po timeoutu přišel důležitý zlom. Výbornou prací v útoku, a ještě lepší v obraně jsme za dalších pět minut rozdíl stáhli a v závěrečné fázi hry nepolevili.

Nakonec jsme zaslouženě dokráčeli k vítězství a opět si dokázali, že zápas končí až se závrečným klaksonem. Velká pochvala za bojovnost, obětavost, týmovost a píli, která se nám na konci zápasu vrátila v podobě vyplaveného endorfinu. 🍀 Dnešní výhra byla věnována našemu kamarádovi. 🖤

Body: Tomaškovičová 31, Pařenicová 18, Činčalová 10, Debefová 7, Figarová 3, Koďousková, Kovaříková a Krejčí 0.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *