Turnaj U12 v Kroměříži

V sobotu 14.9. jsme
odjeli do Kroměříže na turnaj katagorie U12. Tohoto turnaje sezúčastnili kromě našeho družstva i týmy příborských dívek, Kroměřížských chlapců U12 a družstva U12 TJ Sokol Podolí . V předehrávaném utkání mezi příborskými týmy ve čtvrtek jsme porazili holky 51:24 po velmi dobrém výkonu. V prvním utkání v Kroměříži jsme po solidním výkonu zejména v obraně porazili družstvo Podolí o 3 body, což nevypadá nijak přesvědčivě, ale ještě 4 minuty před koncem jsme vedli pohodových 21:33, poslední 4 minuty jsme prohráli po serii nesoustředěností 0:9. V utkání s domácími jsme začali dobře, ale rychle hrající domácí kluci byli nad naše síly a po zasluze zvítězili 69:29. Celkově jsme tedy obsadili pěkné 2.místo.  Do nejlepší pětky turnaje se z našich kluků dostal po zásluze Tomáš Sork.