První utkání OP U11 chlapci vítězná

První utkání v soutěži absolvovali také nejmladší minižáci U11 na palubovce Ostravských Snakesů s tamním týmem „B“. Snad poprvé jsme hráli s družstvem, které bylo věkově podobné našemu týmu. V prvním utkání jsme prohráli jen první čtvrtinu a to těsně 12:13. V dalších čtvrtinách jsme již vyhráli a celkový výsledek byl 25:52.

Druhé utkání bylo vyrovnanější, kdy první a třetí čtvrtinu jsme prohráli a druhé a čtvrté období jsme vyhráli. Celkově jsme vyhráli o 17 bodů – 56:39. I přes dvě vítězství jsme udělali mnoho chyb, které by nás se silnějším soupeřem stály vítězství. Neproměněných jednoduchých střel bylo až příliš a pomalý přechod do útoku s množstvím špatných přihrávek  nám nedovolili zvítězit výraznějším rozdílem. Celkem bodovalo 12 našich kluků z 13, kteří  utkání odehráli.

Výsledky: Bk Snakes Ostrava – BK Příbor – 25:52 a 39:56

Statistiky prvního utkání: statistiky prvního utkání

Statistiky druhého utkání: statistiky druhého utkání