Odvetná utkání U12 jsme začali porážkami

První letošní mistrovská utkání jsme odehráli v Bruntále se soupeřem, se kterým jsme prohráli na příborském „Novoročním turnaji “ minulý týden o 40 bodů a i počátek našeho utkání v Bruntále – 22:9 pro Bruntál nevěstil nic dobrého. Ve druhé čtvrtině jsme se trochu otřepali a najednou jsme zjistili, že i domácí kluci dělají chyby – vyhráli jsme ji 17:10. Třetí období bylo zase v režii domácích a poslední jsme opanovali my 18:10. Celkově jsme prohráli 54:62, ale náš výkon  byl vcelku dobrý.

I druhé utkání mělo podobný scénář. Opět jsme zaspali začátek – první čtvrtina 8:24, i když jsme vyměnili rotace. Další dvě hrací období jsme vyhráli 10:3 a 15:11 a před závěrečnou čtvrtinou jsme prohrávali o 5 bodů – 33:38. Domácí družstvo ale náš obrat nepřipustilo a dvěma koši v poslední minutě stanovilo konečný výsledek utkání – 52:43. Co rozhodlo o vítězství domácích v obou utkáních – jednoznačně naše špatná obrana. Na této herní činnosti musíme ještě hodně zapracovat. Naopak 97 vstřelených bodů je asi náš rekord. Potěšitelný je i fakt, že na bodech se podílelo 12 z 13 hráčů, kteří vyběhli na bruntálskou palubovku.

SK Bruntál – BK Příbor  62:54 a 52:43