Kluci U12 porazili 2x Zlín

Na žádost družstva Zlína jsme předehráli další utkání soutěže U12 místo v sobotu 7.3.2015 již v úterý 3.3.2015. Hosté přijeli jen s 8 hráči, ale měli s sebou své dva klíčové hráče č.4 a č.7. Soupeř točil svých 8 hráčů a naše družstvo svých 16 hráčů. Čtvrtiny, kdy na hřišti nebyl nejlepší hráč hostů jsme vždy v obou utkáních jasně vyhráli – 20:2 a 22:7. Ostatní čtvrtiny byly už více méně vyrovnané 3 x jsme zvítězili my a 3x zvítězili hosté. V hostujícím týmu dali dva nejlepší hráči soupeře 76 bodů z 83 bodů svého týmu. U nás se nenašel nikdo, kdo by v obraně dokázal hráče č.4 zastavit, i když musím říct, že byl opravdu dobrý. Bohužel ještě nejsme schopni si výpomoci v obraně o odstupování ani nemluvě a zatahovat obranu kvůli jednomu hráči do vymezeného území by bylo pro budoucnost našeho družstva kontraproduktivní. V prvním utkání dalo nějaký bod 11 našich hráčů a ve druhém pak dokonce 15 našich hráčů.