ODVETNÉ UTKÁNÍ VE WISLE

Dnes jsme s juniorkami odjely k odvetnému utkání do krásného horského města Wisly, kde proti nám stálo družstvo poskládané z tamějších žen a juniorek. Do první čtvrtiny děvčata vstoupila se zbytečně velkým respektem k soupeřkám, a tak díky velmi špatné obraně i bídnému útoku bylo poločasové skóre 21:23 pro nás. Pokyny o poločasové přestávce byly jasné – začít konečně bránit. Třetí čtvrtina se odehrávala úplně v jiném tempu, tlačily jsme na hráčky a získávaly tak snadné míče a za tuto čtvrtinu jsme soupeři dovolily vsítit pouhé 4 body. Trochu mne mrzí, že tento výkon v obraně holky nepředvádějí automaticky, ale až dostanou „kartáč“. Ve druhém poločase se nám dařila i střelba z dlouhé vzdálenosti, a tak jsme došly k přesvědčivému vítězství.

ISSiR START WISLA – BK PŘÍBOR  39:68 (11:11, 21:23, 25:45)

TH: 5/3, trojky: 3, fauly: 7

Busková 20, Königová 11, Ručková 10, Drabíková D. 8, Maléřová 8, Dvořáková 5, Chromečková 4, Drabíková N. 2, Činčalová 0.