Kluci U14 přivezli cennou vyhru z Olomouce

V dalším pokračování žákovské ligy U14 se představili  žáci BK Příbor opět na půdě soupeře, tentokrát v Olomouci. Připsali si druhou výhru v soutěži.

SK UP BCM Olomouc – Torola Basket Team Příbor 40:64 (5:20, 10:11, 18:21, 7:12)

Body: Hanzlík 17 (TH: 2/1), Kubečka (7/4), Kuliha a Michna 10 (8/4), Vít Gabzdyl 9 (2/1), Bordovský 3 (4/1), Kött a J. Maslaňák 2, Grozman 1 (2/1). TH: 25:12 (48%). Trojky: 0. Fauly: 27. Užitečnost: Hanzlík 12, Koliha 9, Kubečka 6.

Hodnocení trenéra Roberta Bukovjana: Výsledek první čtvrtiny byl jednoznačně základem pro konečný a úspěšný výsledek celého utkání. Nicméně jsme si celý zápas mohli zkomplikovat svou nedisciplinovaností. Soupeř měl jednoznačnou výškovou převahu a naší nejvyšší hráči, kterých není moc, byli jasně dopředu upozorňováni na „herní kázeň“. Nicméně jak Honza Hanzlík, tak David Domitra si během svého prvního pobytu na hřišti udělali rychle tři fauly (většinu z nich úplně zbytečných) a mohlo být zaděláno na problém. Naštěstí jsme to nějak uskákali alespoň v obraně i v minutách kdy oba tito hráči museli sedět na lavičce a utkání jsme dovedli do vítězného konce. Těší mě, že do listiny střelců se tentokrát zapsalo hned devět hráčů.