Kluci U11 v Havířově podali dobrý výkon, ale prohráli

TJ Start  Havířov –  BK Příbor – 43:23   a 40:32

V dalším kole OP jsme zavítali do nádherné haly v Havířově, kde nás čekalo sympatické družstvo TJ Start Havířov. Domácí kluci sice trochu vyšší než my, ale né zase o moc, nás v prvním utkání  přehráli zejména pod košem, kdy z druhých, třetích a někdy i dalších střel po doskocích dávali laciné koše. Ve druhém utkání jsme se osmělili a po dobře zahrané první čtvrtině jsme vedli 6:4. Druhé období vyhráli domácí 11:4  a třetí zase
my 14:9. Před poslední čtvrtinou byl stav vcelku vyrovnaný 28:24. V posledním dějství byli domácí zase o krůček lepší a celkově nás porazili 40:32. my jsme si dokázali, že jsme schopni hrát vyrovnané partie se soupeři a při troše štěstí je i potrápit. Musíme však plnit pokyny na hřišti a zejména zlepšit svůj přístup k tréninkům. V dalším kole přvítáme v předehrávce již v úterý 26.11. od 16 30 družstvo BK Snakes Frýdek Místek.