Kluci U12 doma porazili 2x Kroměříž

Neděle 16.11.2014  BK Příbor – TJ Slávia Kroměříž  52:43  (11:14, 13:6, 11:12, 17:6)

44:31  (12:13, 12:8, 7:6, 13:4)

Netradičně v nedělní odpoledne jsme na palubovce Masarykova gymnazia přivítali v dalším kole soutěže U12 družstvo z Kroměříže. Hosté přijeli z družstvem složeném také z hráčů kategorie U11 a U12 a proto jsme očekávali vyrovnaný souboj. Tento náš předpoklad dokonale splnila obě utkání. První utkání jsme rozhodli až v poslední čtvrtině, když jsme do posledního dějství vstupovali s mankem dvou bodů a skvělým závěrem jsme vedení překlopili na svou stranu – 52:43. I druhé utkání jsme se přetahovali se soupeřem o každý koš, ale od první minuty druhé čtvrtiny jsme se ujali vedení a postupně jsme navyšovali své vedení na konečných 13 bodů – 44:31. Bohužel v obou utkáních jsme udělali opět spoustu technických chyb, někteří naši borci si neuvědomili, že nejsou na pochodovém cvičení, ale na basketbalovém utkání – tolik porušení pravidla o krocích je na zamyšlení…..