NH Ostrava nad síly U11

BK NH Ostrava – BK Příbor – 73:24 a 48:24

První utkání s našim již tradičním soupeřem se nám moc nepovedlo. Již první čtvrtina, která skončila 27:6 pro domácí předznamenala další průběh utkání. Dělali jsme spoustu chyb v rozehrávce a obrana většiny kluků byla dost žalostná. Soupeř nás jasně přehrál pod našim košem a jeho rychlý přechod z obranné fáze do útoku byl pro nás neřešitelnou tajenkou. Do druhého utkání jsme vstoupili mnohem lépe a ještě v 6. minutě jsme vedli 5:2. Potom však přišla opět série našich nepochopitelných chyb a domácí do přestávky odkočili na 5 bodů. Druhá čtvrina skončila vyrovnaně 6:6 a poločasové  skóre bylo „házenkářské“-16:11. Ve druhé polí domácí přidali plyn a druhou polovinu vyhráli 32:13. Celkově domácí zaslouženě vyhráli  48:24. Podali jsme mnohem lepší výkon než v prvním utkání zejména v obraně. Dobrý výkon podali Štěpán Novák a Tomáš Sork. Svůj první životní oficiálni koš dal i benjamínek našeho týmu (ročník narození 2006) Viktor Ivánek.