OP U12 chlapci – 1.kolo

V prvním kole OP mladších minižáků U12 jsme na domácí palubovce přivítali kluky z Bruntálu. S tímto soupeřem jsme se již v minulosti několikrát střetli na turnajích a nikdy se nám napodařilo hrát s nimi vyrovnanou partii nebo dokonce zvítězit. O to překvapivější byl průběh prvního utkání, kdy jsme se ujali vedení 2:0 a pak jsme již celý zápas vedli a dovedli jsme utkání k vítěznému konci – 47:39, když jsme prohráli jen poslední čtvrtinu.  Bodově se prosadilo 11 našich hráčů. Statistiky z tohoto utkání jsou zde – statistika prvního utkání .

Do druhého utkání soupeř přeskupil síly a do první pětice poslal dva své nejlepší hráče. Naše obrana těchto hráčů byla špatná a výsledek 1:29 byl až příliš krutý. Naopak druhá čtvrtina dopadla dobře pro nás 26:0 a tak poločas byl vyrovnaný 27:29. Ve třetí čtvrtině se naše obrana líčových hráčů soupeře zlepšila a přibylo i vstřelených bodů – 6:19 pro Bruntál. V poslední čtvrtině jsme bod po bodu stahovali náskok soupeře, ale dohnat se nám ho již nepodařilo-konečný výsledek 53:60 pro Bruntál. O všem asi rozhodla nepovedená první čtvrtina.  Bodově se prosadilo 8 hráčů.  Statistiky z tohoto utkání jsou zde  statistika druhého utkání .

Pozitivem obou utkání byl počet vstřelených bodů, naopak negativem byla špatná obrana a velké množství špatných přihrávek. V dalších dvou utkáních přivítáme opět v Příboře 28.9.2013 v 9 00 a a 10 30 družstvo Nového Jičína.