Příborští basketbalisté pomohli k medailím ostravských týmů

Nejen v barvách mateřského klubu BK Příbor září naší basketbalisté. Lukáš Michna (na fotografii v prostřední řadě čtvrtý zprava) pomohl k titulu mistra České republiky týmu NH Flames Ostrava a stal se zároveň nejlépe bránícím hráčem finálového turnaje, který se hrál v Praze.Tým NH Flames Ostrava porazil ve finále BK Opava 40:28. Třetí místo obsadilo Ústí nad Labem.

Medaili vybojoval také Štěpán Maléř (na fotografii v prostřední řadě třetí zleva), jenž cestoval jako člen týmu Snakes Ostrava na Festival minibasketbalu U13 do Brandýsa nad Labem. Ostravský Snakes obsadil po vítězství 93:57 nad Orly Prostějov 3. příčku. Vítězem Festivalu se stal tým SAM Brno, jenž ve finále porazil městského rivala Tygry Brno.