Ženy „B“ si přivezly z Olomouce prohru

Dnes jsme zavítaly na palubovku SK UP Olomouc. Vstup do zápasu nám vůbec nevyšel, po třech minutách jsme prohrávaly 9:0. Poté jsme začaly trochu hrát a skóre korigovat. O poločase svítilo na tabuli skóre 39:32 pro domácí hráčky. Vstup do třetí čtvrtiny byl přímo tragický, kdy jsme opět zaspaly ve všech činnostech a prohrály první 4 minuty 10:0 a do posledního období jsme šli s mankem  14 bodů. Ve čtvrté čtvrtině holky ale konečně dokázaly zabojovat v obraně a z následných zisků vsítit jednoduché koše. V poslední minutě jsme zvyšovaly nápor a prohrávaly jsme o pouhé 3 body. Bohužel, po taktických faulech – které domácí hráčky naneštěstí pro nás proměnily, jsme prohrály o konečných 9 bodů.

Holky musím bohužel dnes pochválit pouze za poslední čtvrtinu. Po celou dobu jinak na hřišti panoval chaos a zmatek, jak v obraně, tak v útoku. Ale bohužel, i takové dny jsou.

23.4.2015 Oblastní přebor žen,  SK UP OLOMOUC B – BK PŘÍBOR B   78:69  (19:12, 39:32, 57:43)

TH: 19/10, fauly: 11, trojky: 1

Drabíková D. 16, Kleinová 16, Busková 13, Linartová 10, Maléřová 8, Königová 4, Drabíková N. 2, Činčalová 0.