Ženy B podlehly veteránkám

V dalším kole oblastního přeboru k nám zavítaly zkušené hráčky BK Havířov. Již před zápasem bylo jasné, že největší rozdíl se bude odehrávat pod košem. A tak tomu taky bylo. Do čtvrté minuty utkání bylo skóre vyrovnané, kdy nás bodově bohužel držela jen Dorka, ale poté se hned začala projevovat zkušenost hráček Havířova, na rozdíl od nezkušenosti našich mladých děvčat. Poločasové skóre 29:51 signalizovalo docela slušný výprask. Po poločase ale holky konečně začaly poslouchat a místy i bránit pivotky správným způsobem, z čehož pramenily naše rychlé protiútoky a i snadné koše. Bohužel, holky hrály s příliš velkým respektem k soupeřkám a pokud si nenechají poradit a nezačneme tvrdě trénovat, nemůžeme s takovými soupeřkami hrát vyrovnaná utkání.

9.4.2015 Oblastní přebor žen,  BK PŘÍBOR – BK HAVÍŘOV  55:90  (17:27, 29:51, 44:72)

TH: 8/3, fauly: 12, trojky: 4

Drabíková D. 20, Maléřová 9, Königová 9, Sorková 8, Činčalová 6, Dvořáková 2, Linartová 1, Busková a Drabíková N. 0.