Ženy „B“ prolomily sérii proher

Dnes večer nás čekal souboj generací. Zavítaly k nám ženy z týmu Basket Ostrava k odvetnému utkání, kdy nám jistě chtěly vrátit porážku o pouhý koš na jejich palubovce. Začátek utkání byl velmi vyrovnaný, ale v 6. minutě první čtvrtiny jsme šňůrou 9 bodů získaly vedení zpět na naši stranu a vedení jsme až do konce utkání nepustily, i když jsme vždy nadějný náskok (místy i 12 bodový) dokázaly ztratit až na pouhé 4 body. Můžeme být rády, že se nám vcelku dařila střelba z delší vzdálenosti, protože zóna soupeřek dělala našim nezkušeným hráčkám značné potíže. Jako každé utkání nám největší problém dělal obranný doskok, na kterém je potřeba velmi zapracovat a holky si musejí uvědomit, že bez doskakování se hrát basketbal nedá.

5.3.2015  Oblastní přebor žen, BK PŘÍBOR – BASKET OSTRAVA   64:55 (18:11, 34:28, 47:43)

TH: 12/8, fauly: 22, trojky: 2

Drabíková D. 14, Drtilová 10, Dvořáková 10, Činčalová 8, Busková 7, Maléřová 6, Königová 5, Monsportová 4, Linartová a Drabíková N. 0.