ŽENY I JUNIORKY ZVÍTĚZILY S WISLOU

V sobotu 12.9.2015 k nám zavítalo družstvo z polské Wisly se svými týmy žen a juniorek.

V prvním utkání proti sobě nastoupily ženy a vývoj utkání se v první čtvrtině vyvíjel jasným směrem, kdy jsme ji vyhrály jasně 16:4 a to hlavně díky rychlým protiútokům. Druhá čtvrtina už nebyla tak běhavá a skóre o poločase tak bylo 28:13. Ve druhé polovině jsme polevily v obraně hráček za trojkovým obloukem a zaspávaly jsme na obranném doskoku, a tak soupeřky dokázaly skóre snížit. S konečným skórem jsme nebyly stoprocentně spokojeny, protože máme rozhodně na lepší výkon. K utkání nastoupilo všech 12 přítomných hráček a všechny dostaly dost prostoru, aby si zahrály.

BK PŘÍBOR ženy – ISSiR START WISLA    61:40 (16:4, 28:13, 45:24)

TH: 14/10, trojky: 1, fauly: 13

Göttlicherová 14, Drtilová a Šťastná 11, Sorková 10, Monsportová 7, Nenutilová 2, Špůrková 2, Lukácsová 2, Papáková 2, Vyvlečková 0, Kleinová 0, Štupáková 0.

Ke druhému utkání nastoupily juniorky a zápas měl jasný průběh celých 40 minut. Děvčata přehrávala soupeřky ve všech herních činnostech. S chutí si zahrály všechny hráčky a všechny se také zapsaly do střelecké listiny. V tomto utkání si mohly holky vyzkoušet pár útočných signálů. Tento výsledek ale není moc objektivní, jelikož holky samy dobře ví, že existuje spousty nedostatků, na kterých musíme pracovat.

BK PŘÍBOR juniorky – ISSiR START WISLA  110:33 (36:6, 60:19, 84:30)

TH: 17/11, trojky: 1, fauly: 15

Busková 33, Drabíková D. 28, Maléřová 15, Königová 14, Linartová 7, Ručková 6, Hyplová 4, Drabíková N. 2, Chromečková 1.