Příbor hrál na Easter Tournament Ostrava 2017

Tradičního Velikonočního turnaje se letos basketbalisté BK Příbor účastnili v kategoriích U13 a U14. V kategorii U14 se přihlásilo celkem 17 týmů, z nichž byly vytvořeny 4 skupiny. Náš tým byl zařazen do skupiny „D“. Po jedné výhře a 2 porážkách jsme obsadili 3. místo a postoupili jsme do bojů o 9.-12. místo

Celkově jsme tedy obsadili 11. místo.

V kategorii U13 se přihlásilo celkem 15 týmů, které byly rozděleny do 3 skupin po 5 týmech. Příborský tým byl zařazen do skupiny „C“. Po jedné výhře a 3 porážkách jsme dále absolvovali skupinu o 10.-.12. místo.

SKUPINA/ GROUP C
  BK Příbor USK Praha V.Knašiaus KM Zsíros Akadémia Köbánya BC HITO/BCK Skore Body Pořadí

BK Příbor 44:36 45:41   89:77 4 10

Celkově jsme na turnaji obsadili 10. místo.

Celkově jsme absolvovali v obou kategoriích 11 utkání během 4 dnů. V kategorii U 13 nastoupilo celkem 17 našich hráčů, v kategorii U14 22 našich hráčů.  Každý odehrál velkou část minutáže, protože jsme zátěž rozložili na co největší počet hráčů. Turnaj nám posloužil jako poslední turnajová příprava na Festival minibasketbalu U13. Utkali jsme se se špičkovými zahraničními i českými kluby a zjistili jsme, že basket mimo hranice ČR se hraje mnohem rychleji a tvrději.