Juniorky proti Havířovu bez vítězství

Basketbalové juniorky se o uplynulém víkendu dvojzápasem s Havířovem přehouply do druhé poloviny ligové sezóny. Víkendové utkání ale hráčkám BK Příbor nevyšel. V sobotu doma (51:63) i v neděli v Havířově (49:71) prohrály.

BK Příbor – BK Havířov 51:63 (13:16, 22:31, 41:44)

Hodnocení trenérky Michaely Drtilové: Sobotní utkání na domácí palubovce patřilo snad k jednomu z nejpovedenějších v letošní sezóně. V prvním poločase měly soupeřky navrch, ale ve třetí čtvrtině jsme konečně začaly hrát odvážněji na obou polovinách hřiště a dokonce jsme se dostaly i k vedení. Bohužel před koncem poslední čtvrtiny naše naděje na vítězství ukončila šňůra jedenáctí havířovských bodů.

Body: V. Reichertová 15 (2 trojky), Maléřová 14 (2 trojky), Drabíková 8, K. Reichertová a Kostelníková 6, Sobková 2, Chromečková, Hejtmánková a Rubinová 0. TH: 15/7. Trojky: 4. Fauly: 15.

BK Havířov – BK Příbor 71:49 (28:13, 42:23, 59:31)

Hodnocení trenérky Michaely Drtilové: Druhý den ráno nás čekalo odvetné utkání v Havířově, kde jsme ovšem začaly katastrofálně. Bez obrany a bojovnosti a po první čtvrtině jsem se obávala výprasku. Po přestávce soupeřky polevily a my mohly skóre korigovat na „pouhých“ -22 bodů.

Body: K. Reichertová 12, Kostelníková 11, Chromečková a V. Reichertová 9, Sobková 4, Maléřová 3 (1 trojka), Rubinová 1, Hejtmánková 0. TH: 32/16!!!. Trojka: 1. Fauly: 14.

V 9. a 10. kole juniorské ligy se hráčky U19 představí doma. V sobotu 25. listopadu se od 19 hodin postaví Kyjovu a o den později od 10 hodin vedoucím Žabinám Brno B.