Kluci U15 jsou po základní části čtvrtí

Základní část Nadregionální soutěže U15 zakončili příborští basketbalisté domácí dohrávkou 13. kola proti BK Snakes Ostrava. Porážka 38:78 znamená, že kluci ukončili tuto část soutěže na 4. místě.

BK Příbor B – BK Snakes Ostrava B 38:78 (8:22, 6:13, 11:19, 13:24)

Hodnocení trenéra Miroslava Slováka: Poklidné utkání, ve kterém si soupeř vytvořil už v první čtvrtině náskok čtrnácti bodů, který v následujících čtvrtinách už jen navyšoval. Propadali jsme v obraně, špatně doskakovali pod oběma koši a opět jsme vyprodukovali obrovské množství chyb. Jedinými světlými zjevy v naší sestavě tak byli Erik Havel, který přijal roli lídra týmu, a Štěpán Maléř, který se zvládl úlohu prvního rozehrávače a k tomu přidal ještě tři úspěšné tříbodové střely. Ostatní však stále na hřišti někoho hledali, povětšinou však nikoho nenašli, a proto jsme zaslouženě prohráli.

Body: Havel 14 (1 trojka), Maléř 9 (3 trojky), Hanzlík 6, Mich. Slovák 4, Mar. Slovák 3, Hanzelka 2, Linart, A. Maslaňák a Ryšánek 0. TH: 18/8 (44%). Trojky: 4. Fauly: 18. Užitečnost: Havel 8, Maléř 6, Mich. Slovák 4.