Kadetky po druhém vítězství v tabulce poskočily

Příborské kadetky nastoupily ve 14. kole Nadregionální ligy v sobotu 23. března proti soupeřkám z Frýdku-Místku. Po velmi dobrém výkonu si připsaly druhé vítězství v soutěži.

BK Příbor – BK Frýdek-Místek 66:50 (16:17, 30:21, 47:37)

Body: Zajícová 20, Špačková 14, Hofmanová 11, Zlámalová 9, Rašková 6, Barvíková 3, Wavrová 2, Šmídová 1, Netušilová a Hejtmánková 0. Fauly:16/9. Trojky: 1/2. TH: 11/4 (36,4%)-21/10 (47,6%).

Hodnocení trenéra Miroslava Sýkory: Začátek utkání byl z naší strany byl velmi rozpačitý, nedařilo se nám opět prosazovat střelecky, hlavně z pod koše. Naopak ve 2. čtvrtině zápasu hráčky podaly jeden z nejlepších výkonů v sezoně. Velmi dobře bránily a z obrany se jim dařilo střelecky se prosazovat. Druhou čtvrtinu jsme zaslouženě vyhráli 14:4.

Další průběh utkání byl v naší režii. Udržovali jsme si deseti až patnáctibodový náskok až do konce utkání. Děvčata podal velmi dobrý výkon a zaslouženě zvítězila rozdílem šestnácti bodů a v tabulce poskočila na 6. místo.

V příštím kole zajíždíme do Bruntálu, utkání se uskuteční v neděli 7. dubna ve 14.30 hodin.