Osmička kadetek v Bruntále neuspěla

Pouze s osmi hráčkami odcestoval v neděli 7. dubna do Bruntálu k utkání 15. kola Nadregionální ligy trenér BK Příbor U17 Miroslav Sýkora.

SK Bruntál – BK Příbor 59:42 (11:8, 32:16, 45:30)

Body: Hofmanová 11 b., Zajícová 10, S. Kostelníková 8, Wavrová 6, Zlámalová 2, Špačková 1, Rubinová 0. Fauly: 16/11. Trojky: 3/2. TH: 10/36 (30,0%)-15/8 (53,3%).

Hodnocení trenéra Miroslava Sýkory: Začátek utkání byl vyrovnaný, ve druhé čtvrtině si ale naše děvčata vybrala slabou chvilku a domácí družstvo nám díky ní uteklo na rozdíl 16 bodů.

Ve 3. a 4. čtvrtině začala děvčata lépe bránit po vytažené obraně, dařilo se nám získávat míče a rychlými protiútoky jsme se dokázali střelecky prosazovat. Přestože jsme prohráli o 17 bodů, podala děvčata opravdu skvělý výkon, protože v porovnání s prvním vzájemným utkáním, byl znát výrazný posun (doma jsme Bruntálu podlehli 50:97).

V dalším kole budeme na domácí palubovce hostit družstvo Basket Ostrava, utkání se hraje v sobotu 27. dubna v 10 hodin.