Ženy „B“ o bod podlehly Frýdku Místku

V dalším kole OP nás čekal na domácí palubovce soupeř z Frýdku Místku. Již před zápasem bylo po zkušenostech jasné, že to bude tvrdý basketbal. Do zápasu jsme nastoupily aktivně a vlastně jsme měly celé 3 čtvrtiny  vedení na své straně. Bohužel, soupeřky do poslední čtvrtiny nastoupily aktivněji a po špatné obraně a špatném obranném doskoku jsme jim dovolily velmi snadno skórovat a drama bylo na světě. V posledních minutách to již mezi všemi jiskřilo a i když jsme se snažily o závěrečný nápor, soupeřky si vítězství už nenechaly vzít a zvítězily nejtěsněji – o bod.

13.11.2014 Oblastní přebor žen, BK PŘÍBOR – BK FRÝDEK MÍSTEK  61:62  (16:12, 33:29, 47:44)

TH: 6/2 , fauly: 8, trojky: 3

Drtilová 18, Drabíková D. 17, Königová 11, Busková 5, Činčalová 4, Drabíková N. 2, Linartová 2, Polová a Maléřová 0.