V oslabené sestavě ženy 2x prohrály

Sobota 15.11.2014 BK Bryndýs n.L. – BK Příbor – 91:52 (20:15 24:12 28:10 19:15)

Vedoucí tým soutěže a zatím neporažené družstvo nenechalo nic náhodě a hned od počátku zcela ovládlo průběh utkání. Našich 6 hráček, z nichž minimálně tři nebyly navíc zcela ve své kůži, nestačilo na rychlou a důraznou hru domácích a skore narůstalo ve prospěch domácích až se rozdíl ve skóre zastavil na 39 bodech – 91:52.

Statistiky:

Míša Drtilová-19b, 1×3, Monika Gottlicherová-14b, 2×3, Dominika Lukacsová-8b, 1×3, Zuzka Monsportová-7b, Zuzka Sorková-2b, Barča Štastná-2b.

TH-10/6-60%, fauly-16, trojky-4x.

Neděle 16.11.2014 Slovanka P-Hannifin – BK Příbor – 74:53 (19:11 15:15 17:11 23:15)

I nedělní utkání bylo výrazně ovlivněno počtem našich hráček. Domácí tým v 11 hráčkách pravidelně točil všechny své hráčky a vyvíjel velký tlak na torzo Příborského týmu. Ke všemu jsme se bohužel dostali do problému s fauly – Monika měla 2 fauly už ve 2.minutě první čtvrtiny a do poločasu měly 3 fauly Míša i Monika. Domácí hráčky plně kontrolovaly průběh utkání a zaslouženě vyhrály o 21 bodů – 74:53.

Statistiky:

Míša Drtilová-17b, Dominika Lukacsová-14b, 2×3 Monika Gottlicherová-6b, Zuzka Monsportová-5b, Zuzka Sorková-8b, Barča Štastná-3b.

TH-27:13-48%, fauly-17, trojky-2x.

O průběhu obou utkání se nemá cenu moc zmiňovat, protože o vítězi obou utkání bylo zřejmě rozhodnuto již v okamžiku našeho odjezdu z Příbora. Šest hráček je možná dobrý počet na oblastní přebor, ale na 2.ligu určitě ne ….