Kluci U11 zahájili finalovou skupinu vítězstvím

V prvních dvou utkáních finálové skupiny jsme se utkali se smíšeným mixovaným družstvem z Bruntálu. Toto družstvo obsadilo v základní skupině „B“ druhé místo za týmem BK Opavy. Hosté se opírali o hru hráčky č.23 Aničky Jedličkové a o hráče č.5 Marka Zdráhala. Po trochu ospalém začátku prvního utkání (poločas 29:14) jsme se ve druhém poločase střelecky rozjeli a třetí a čtvrté dějství bylo zcela v naší režii. Konečné vítězství o 54 bodů plně odpovídá dění na hřišti. Druhé utkání již tak dobré z naší strany nebylo. Opět jsme se utápěli v nesmyslném driblinku a mnoho našich střeleckých pokusů končilo na obroučce. Hosté se otřepali z první porážky a kladli větší odpor než v prvním utkání. Před poslední částí svítil na ukazateli stavu výsledek 44:13 pro nás. Poslední čtvrtinu jsme předvedli nejhorší výkon v letošní sezóně zejména v obraně, kdy jsme dovolili soupeři dát 15 bodů a ten toto hrací období vyhrál 15:13.

BK Příbor – SK Bruntál – 79:25 (11:9, 18:5, 20:9, 30:2)
57:28 (14:4, 14:4, 16:5, 13:15)