Basketcamp 2023 je za námi

Ani letos jsme novou sezónu nezačali jinak než letní přípravou a její součástí bylo i společné soustředění.

V sobotu 19. srpna se sjelo 68 hráčů a hráček kategorií U10 – U17 do Rožnova pod Radhoštěm. Na Základní škole 5. května jsme našli opět skvělé zázemí nejen pro tréninky basketbalu a atletiky, ale i pro další aktivity, jejímž cílem bylo posílit týmového a klubového ducha.

Děti opravdu neměly čas se nudit. V rámci tréninkových jednotek si obnovili a prohloubili basketbalové dovednosti, v atletických disciplínách se snažili dosáhnout co nejlepších výkonů, protože ty přinášely bodové zisky do celocampové týmové hry. I ti nejmenší si letos vyzkoušeli orientační běh a “dobývali” pevnost Boyard. Ta i tentokrát nabídla mnoho her a aktivit, které mohly vést k zisku indicií. Všem týmům se podařilo rozluštit klíčové slovo a tak se mohli zúčastnit “vodního” finále.  

Na programu byl i výstup na Radhošť (starší děvčata ho spojila s romantickým východem slunce), návštěva bazénu nebo koupaliště a samozřejmě turnaj 3×3.

Závěrečný pochod do Veřovic na vlak byl třešničkou na dortu všech sportovních výkonů našich malých i velkých sportovců.

Na soustředění nás navštívila Milena Moulisová, šeftrenérka dětí a mládeže z ČBF, která vedla v každé kategorii jeden trénink. Patří jí velký dík za inspiraci.

Týden utekl jako voda, soustředění už zůstává hezkou vzpomínkou a my do sezóny 2023/2024 vykračujeme pravou :).

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *