Desítky sahali po skalpu Snakesu Ostrava

První dvě utkání ve skupině o 9. a 10. místo v Oblastním přeboru odehráli v Ostravě nejmladší příborští basketbalisté věkové kategorie U10.

Snakes Ostrava-Hrabůvka – BK Příbor 39:17 a 43:39

Trenér Miroslav Slovák: Ostravskému Snakesu jsme se v hale ZŠ Dvorského postavili ve velmi malé sestavě. Jediný hráč spadal do kategorie U10, ostatní byli o rok dva mladší. Vyššího a silnějšího soupeře jsme se v první čtvrtině prvního utkání trochu zalekli a prohráli ji 0:18. Od druhé části jsme však hráli s domácími vyrovnanou partii a podlehli 17:39.

Druhé utkání již bylo vyrovnané po celé čtyři čtvrtiny a domácí těsnou výhru uhájili až v závěru. Kluci podali výborný výkon a neustále se zlepšují. Děkuji rodičům za hlasitou podporu a povzbuzování. Příští víkend nás čeká velikonoční turnaj v Příboře. Odvety se Snakesem Hrabůvka se v Příboře hrají 26. dubna.