Druhé vítězství U11 chlapců v OP

Ve skoro letním sobotním dopoledni jsme se utkali na domácí paůlubovce s týmem NH Ostrava. V prvním utkání nastoupilo „béčko“ NH Ostravy, což byli kluci přibližně naší váhové a výškové kategorie a utkání bylo od počátku velmi bojovné a vyrovnané. V poločase svítil na ukazateli stav 17:18 pro hosty. ve třetí čtvrtině se nám povedlo i několik rychlých protiútoků a rázem jsme vedli o 6 bodů. V poslednínm období jsme svůj náskok ještě navýšili a vyhráli jsme po zásluze 50:32, což je naše druhé vítězství v sezóně.

Do druhého utkání nastoupilo „ačko“ soupeře a opět si naši kluci připadali jako v „říši obrů“. Soupeř byl jasně lepší a vcelku jednoduše nás přehrál. Našim hráčům nelze upřít bojovnost a snahu, ale jen to nestačí.

Výsledky: BK Příbor – BK NH Ostrava – 50:32 a 11:122

Statistiky:

Body: Adam Bittner-21b, Štěpán Novák-15b, Max Kretschmann-8b, Slovák Marek-6b, Štěpán Maléř-6b, Slovák Michal -3b, Jiří Jalůvka-2b.