Kluci U11 nestačili na Opavu, jednou prohráli až v prodloužení

Basketbalisté věkové kategorie U11 odehráli v neděli 19. března dvě utkání proti Opavě. Podle letmého pohledu na tabulku Oblastního přeboru by se dalo usuzovat, že favoritem jsou domácí hráči, výsledky obou zápasů ale řekly něco jiného.

BK Příbor – BK Opava 36:55 a 51:55

Hodnocení trenéra Marka Slováka: Z důvodu různých nemocí a zranění nastoupilo k utkáním pouze deset hráčů z toho jen čtyři byli z ročníku 2012. Kluky musím pochválit zejména za druhý zápas, v němž jsme po třetí čtvrtině vedli o 10 bodů (45:35), bohužel ve čtvrté části nás soupeř dohnal a o vítězi rozhodlo prodloužení. V něm jsme po statečném a bojovném výkonu prohráli o čtyři body.
V těchto zápasech se ukázala poctivá tréninková docházka a nasazení kluků, na kterých je vidět výkonnostní posun, což bohužel neplatí o všech 27 hráčích, které v týmu máme. Bez poctivé docházky a přístupu k tréninku to nepůjde.