Kluci U11 porazili Snakes „B“

První letošní utkání v kategorii U11 jsme odehráli proti „B“ družstvu Ostravských Snakesů na domácí palubovce. První utkání jsme začali bojácně, v naší hře bylo hodně nepřesností a zbytečně zkažených přihrávek. První polovina utkání skončila pouze 22:16 pro nás. Ve třetí čtvrtině jsme hostům povolili pouze 5 bodů a ty dali až v posledních dvou minutách čtvrtiny. V poslední čtvrtině jsme si již vítězství pohlídali a zvítězili jsme 43:28. Druhé utkání jsme začali mnohem soustředěněji než první a po střeleckém koncertu Tomáše (16 bodů), kterému ale pomáhali všichni hráči na palubovce, jsme vyhráli 18:8. V dobrém výkonu jsme pokračovali i ve druhé rotaci, kdy vítězství 15:7 neodpovídá plně dění na palubovce. Naše jasná převaha měla být přetavena v mnohem vyšší vedení, ale zbrklost v koncovce nám to nedovolila. Ve druhé polovině utkání více hráli méně vytěžovaní hráči a soupeř naše vedení snížil na závěrečný 13-ti bodový rozdíl – 48:35.  Celkem v obou utkáních za Bk Příbor nastoupilo 21 hráčů a 13 z nich dalo nějaký ten bod.

Bk Příbor – BK Snakes Ostrava „B“ – 43:28   a   48:35