Kluci U12 na konečném 8.místě v OP ze 14 týmů

V utkáních o konečné 7.místo jsme se utkali s týmem BK Opava. Toto družstvo obsadilo na letošním Mistrovství CR 4.místo a i když za Opavu proti nám nenastoupili tři nejlepší hráči čekal nás velni silný soupeř. V sobotu přijelo družstvo Opavy do Příbora. Obě utkání probíhala podle stejného scénáře, kdy po našich školáckých chybách hosté zakončovali své útoky rychlými úspěšnými koši. Obě utkání skončila zaslouženým vítězstvím hostů o 24 a 35 bodů. V neděli jsme zavítali do nejpěknější basketbalové haly na Moravě k odvetám. První nedělní zápas pokračoval ve stejném duchu jako sobotní utkání a první poločas jsme prohráli o 10 bodů – 14:24. Ve druhém poločase jsme se výrazně zlepšili a s domácími jsme drželi vyrovnanou hru i skore – 22:22. Druhé utkání se nám vůbec nepovedlo a podlehli jsme Opavě 17:47. Opět staré chyby – driblink pouze silnou rukou, „četba“ podlahy při driblinku, špatné přihrávky, špatná obrana ……

BK Příbor – Bk Opava – 22:46 (5:12, 5:8, 6:16, 6:10)
Bk Příbor – BK Opava – 24:59 (8:20, 8:8, 4:14, 4:17
BK Opava – BK Příbor – 46:36 (13:6, 11:8, 12:12, 10:10)
BK Opava – BK Příbor – 47:17 (13:2, 10:4, 12:7, 12:4)

Statistiky:

V závěrečné tabulce oblastního přeboru jsme obsadili konečné 8.místo ze 14 týmů.