Letní basketbalové soustředění bude letos na Opavsku

Sharing is caring!

Jídlo bude!

Skvělá zpráva pro všechny hráče a hráčky! Ani o letošních letních prázdninách vás nepřipravíme o každoroční soustředění!

Po několika letech v Rožnově pod Radhoštěm se ovšem tentokrát bude konat na jiném místě. Z důvodu rekonstrukce rožnovské školy se letní dril uskuteční v prostorách Základní školy Štěpánkovice (ulice Zahradní 10, okres Opava).

Tamní škola nenabízí takový prostorový komfort, proto bylo potřeba lehce poupravit pobyt. Z toho důvodu se v tomto roce pocestuje ve dvou etapách a to následovně: Kluci a holky U11 budou mít sraz přímo na místě soustředění (Zahradní 10, Štěpánkovice) v pátek 16. srpna v 17 hodin. Kluci U14, děvčata U15, a kluci i děvčata U17 přijedou na místo o dva dny později, tedy v neděli 18. srpna v 16 hodin.

Pozor!!! Doprava tentokrát nebude společná, hráči se musí dopravit na místo soustředění samostatně. Dovoz zajišťují rodiče!

Totéž platí i pro cestu ze soustředění. Znovu se pojede na dvě etapy a znovu v doprovodu rodičů! Kluci a holky U11 budou odjíždět ve čtvrtek 22. srpna v 17 hodin, kategorie U14, U15 a U17 odcestují domů v doprovodu rodičů či jiné dospělé osoby v neděli 25. srpna v 11 hodin dopoledne.

Cena soustředění je pro kluky i děvčata U11 stanovena na 1700 korun, pro všechny ostatní je cena 1900 korun. Zaplatit je možno buď převodem na účet 109903123/0300 (do zprávy prosím uveďte jméno a příjmení hráče), nebo přímo na místě v hotovosti.

V ceně je kromě ubytování a využívání sportovišť v ZŠ Štěpánkovice pochopitelně započítán pitný režim, strava a malé překvapení pro každého účastníka.  

seznam doporučené výbavy mimo oblečení a základních hygienických pomůcek:

sportovní obuv na venkovní hřiště i do haly

sportovní oblečení 3x

spacák a polštář

karimatka (lehátko)

plavky

stolní hry

karta zdravotní pojišťovny (případně její fotokopii)

potvrzení o bezinfekčnosti

lékařský posudek o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu (tento posudek je nutný pro celou basketbalovou sezónu a platí jeden rok – většině asi bude platit ještě ten z loňska – bez něj nebude dítě moci hrát utkání).

Na soustředění nepatří žádné tablety, počítače a podobné drahé přístroje. O nutnosti mobilního telefonu si prosím rozhodněte sami ….

Děkujeme a těšíme se v srpnu ve Štěpánkovicích na viděnou!

Trenéři BK Příbor

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *