První venkovní zápasy nejmladších minižáků

Ke svým vůbec prvním zápasům mimo příborskou tělocvičnu vyjelo družstvo nejmladších minižáků v sobotu 13.října do Ostravy do „Bonver arény“ NH Ostrava. Domácí zkušení a výškově převážně o dvě patra výšší hráči hráli to co potřebovali a vcelku v klidu si získali v poločase náskok 48 bodů – 52:4. Druhý poločas probíhal ve stejném duchu a výsledné skóre 108:9 odpovídá dění na hřišti.

BK NH Ostrava – BK Příbor – 108:9 (24:4. 28:1, 28:0. 28:4)

Naše body: Adam Bittner (2), Adam Ressner (2), Patrik Bittner (1), Marek Slovák (2) a Štěpán Novák (2).

Druhé utkání bylo z naší strany z počátku horší než první utkání. Za první poločas jsme dali jediný bod a  obdrželi jsme jich hned 46. V poslední čtvrtině jsme si naopak udělali zatím střelecký rekord v jedné  čtvrtině – 7 bodů. Celkově jsme se v rozdílu ve skóre zlepšili o 7 bodů.

BK NH Ostrava – BK Příbor – 100:8 (26:0, 20:1, 28:0, 26:7)

Naše body: Adam Bittner (1), Patrik Bittner (2), Dominik Rojan (2), Milan Machala (1), Vojta Kubečka (2).

Další utkání sehrajeme v Příboře v neděli 28.10.2012 v 12 00 a  v  13 30  se  Snakes Ostrava „A“.