Turnaj nejmladších minižáků U10 Tygr cup 2023

Naši nejmladší kluci si užili skvělý turnaj v Praze.

Tygr cup 2023

Komentář trenéra Marka Slováka:

Od pátku 9. června do neděle 11. června jsme bojovali v Praze na turnaji nejmladších minibasketaků, kluků narozených v roce 2013 a mladších. Sešlo se 12 týmů, které byly rozděleny do 4 základních skupin po 3.

V základní skupině jsme se postupně utkali s týmem BK Pardubice (výhra 56:10) a poté s týmem BK NH Poruba (výhra 40:24). Ve čtvrtfinále na nás čekal opět tým z Ostravy – BK Ostrava, který jsme také porazili. V semifinále nám los a osud postavil do cesty giganta ze severu – tým BK Děčín. Na favorita jsme bohužel nestačili a prohráli jsme o 6 bodů (24:30), ale odehráli jsme velmi dobré utkání.

V nedělním zápase o 3. místo jsme bojovali se Sršni z Písku. Nervy drásající utkání plné napětí, zvratů a emocí vyvrcholilo prodloužením a našim těsným vítězstvím o 2 body – 26:24. Celkově 3. místo na tomto velmi dobře obsazeném turnaji je velkým úspěch a povzbuzení pro kluky do jejich dalších sezón.

Do nejlepší pětky turnaje byl nominován Jakub Jurečka, nejlepším hráčem týmu byl vyhlášen Tonda Kresta a Adam Jurečka získal cenu za nejmladšího hráče na turnaji.

Kluci si užili spoustu basketu, ale i poznávání krás Prahy.

Poděkování patří rodičům, kteří s námi do Prahy jeli a fandili a podporovali tým. Velká pochvala směřuje i směrem k organizačnímu týmu BŠ Tygři Praha za skvěle zorganizovaný turnaj a domáckou atmosférou.

Pořadí prvních čtyř týmů:

1.BK Válečníci Děčín

2. SKB Rokycany

3. BK Příbor

4. Sokol Sršni Písek

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *