U11 podlehli Snakes „A“

V závěrečných dvou utkáních první poloviny soutěže U11 jsme ne domácí palubovce přivítali „A“ tým Snákesů z Ostravy. Chtěli jsme favoritovi soutěže co nejvíce stížit úlohu a to se nám myslím povedlo. V prvním utkání jsme drželi vcelku vyrovnaný stav celý první poločas – 21:30. Třetí čtvrtina se nám ale vůbec nepovedla a prohráli jsme ji 2:24 a celé utkání pak  31:69. Za potěšitelnou musím hodnotit naši aktivitu směrem ke koši soupeře, kdy jsme ho nutili k faulům (celkem jsme stříleli 16 TH), velké rezervy jsou v obranné fázi a to zejména u vyšších hráčů.

Ve druhém utkání jsme vůbec nezvládli první hrací období , kdy jsme působili na hřišti jako „přípravka“ a vítězství ostravských kluků v této čtvrtině 25:0 rozhodlo o osudu utkání. Další tři čtvrtiny jsme prohráli jen o 7 bodů – 34:41 … a dokázali jsme si, že můřeme hrát vyrovnanou partii s každým, jen chtít a plnit pokyny trenéra na hřišti. Rozhazování rukama a láteření, že jsou větší a starší a rychlejší, není cesta k vítězství .. že Štěpáne a Milane?  Ve druhém utkání se konečně probudil i Tomáš Sork (autor 14 bodů) a kdyby ještě i vyskočil pod košem bylo by to skvělé. Své první body v soutěži a to hned 4 dal i Adam Ivánek. Jen pro zajímavost přidávám některé výsledky se stejným soupeřem z loňské sezóny – 12:61, 2:49, 10:37, 6:30, 17:95, 9:73 ….

Bk Příbor – BK Snakes Ostrava „A“ – 31:69   a   34:71