Ženy pokračují v černé sérii…

Sobota 29.11.2014 Gemini Zlín – BK Příbor – 69:52 (16:17, 19:9, 12:18, 22:8)

V sobotním „zápase naděje“ jsme nastoupili večer ve Zlíně proti tamnímu celku. Letošní rekordní účast na zápase (9 hráček) slibovala, že bychom se konečně mohli výsledkově i herně chytit. Úvod utkání tomu napovídal, brzy jsme se ujali vedení 9:2 a hráli jsme uvolněně. Bohužel jsme naší laxní obranou soupeře nechali rozstřílet a do poločasu z toho bylo vedení domácích o 9 bodů. Ve druhé půli jsme začali opět dobře a třetí období jsme vyhráli. S mankem 3 bodů jsme vstupovali do poslední části. Bohužel od 5. minuty střílel koše jen soupeř a navýšil své vedení na konečných 17 bodů. Domácí vyhráli zaslouženě a udělali velký krok k záchraně.

Statistiky: zde

Neděle 30.11.2014 OSK Olomouc – BK Příbor – 87:48  (14:10, 27:8, 23:12, 23:18)

V neděli na nás čekal posílený domácí Olomoucký tým a nás opět provázely problémy se sestavou. V sobotu večer nás bylo 9, v neděli ráno již jen 7 a když si bolestivě v 5. minutě první čtvrtině poranila prst na ruce Monika opět jsme odehráli zbytek utkání v 6 hráčkách, což na trénovaný a běhavý domácí celek nemohlo stačit. Konečný výsledek jasně hovoří o dění na hřišti… Těmito dvěmi porážkami jsme si zřejmě definitivně „vybojovali“ účast ve skupině o záchranu a i ta bude vzhledem ke stavu družstva a přístupu některých hráček velký problém.