Ženy ze Zlína přivezly vítězství

Sobota 26.10.2013  SKB Zlín – BK
Příbor  54:64  (13:13, 17:19, 10:15, 14:17)

V dalším kole jsme zavítali na palubovku nám velmi známého a pro nás již tradičního soupeře do Zlína. Domácí v kompletní sestavě se postavily našim 8 hráčkám. V úvodu utkání měly mírně na vrch domácí hráčky, které vedly celou první čtvrtinu a nám se podařilo vyrovnat až závěru tohoto období. Ve druhém období hry se vedení přelévalo z jedné strany na druhou a nikdo si nevytvořil více jak čtyřbodový náskok. Třetí hrací období se hrálo v naší režii, kdy se nám podařilo zlepšit obranu vysokých hráček soupeře a několika přesnými střelami ze střední vzdálenosti jsme si vybudovali nádějný sedmibodový náskok. Do posledního hracího období vstoupily domácí hráčky
se zónovou obranou ve snaze nás přibrzdit. Tři přesné střely ze střední vzdálenosti v prvních dvou minutách však znamenaly navýšení našeho náskoku na 13 bodů. Soupeř začal poté, po oddechovém čase, mocně dotahovat – ve 4. minutě byl stav již jen 47:53 pro nás. O výsledku zřejmě rozhodla v 7.minutě za stavu 51:55 drzá trojka Zuzky v posledních vteřinách našeho útoku. Poslední minuty jsme taktickou hrou zvládly,  vítězství jsme si
již nenechaly vzít a po zásluze jsme vyhrály o 10 bodů – 64:54. V dalším kole zajíždíme opět na palubovku soupeřek a to do Olomouce, kde nás čeká zatím vedoucí družstvo soutěže celek OSK Olomouc.

Statistiky:

Míša Dr.-21b, 1×3, Míša Dl.-14b, Jana Ne.-10b, Zuzka Ba.-9b, 1×3, Zuzka Mo.-4b, Jana Cv.-2b, Kristýna -2b.