Ženy „B“ porazily Olomouc

V dalším utkání v OP žen nás čekal pro nás neznámý soupeř – SK UP Olomouc „B“. Do první čtvrtiny jsme nastoupily velmi dobře, rychlými protiútoky jsme si snadno vytvořily téměř desetibodový náskok. Začátkem druhé čtvrtiny jsme pokračovaly ve stejném tempu a na tabuli svítilo skóre 30:14 pro nás. Tímto momentem jsme ale přestaly bránit a doskakovat a dovolily jsme soupeři do konce čtvrtiny snížit rozdíl ve skóre. V téhle režii pokračovalo utkání až do konce. V útoku jsme se na každý koš natrápily a naopak soupeři jsme svou obranou a mizerným doskokem dovolily jednoduché koše. Nebyly jsme schopny zrychlit přechod přes polovinu a návrat do obrany byl velmi vlažný. Pokud takhle budeme pokračovat, ostatní soupeři nás roznesou.

11.12.2014 Oblastní přebor žen,  BK PŘÍBOR „B“ – SK UP OLOMOUC „B“   62:54  (16:7, 34:23, 46:36)

TH: 21/14, fauly: 13, trojky: 0

Šťastná 14, Drabíková D. 12, Dvořáková 10, Fialová 7, Linartová 5, Drtilová 4, Königová 4, Maléřová 4, Drabíková N. 2, Činčalová a Polová 0.