Vydřené vítězství žen „B“

V dalším kole OP žen jsme zavítaly na palubovku Basketu Ostrava. Proti našemu mladému družstvu nastoupilo družstvo zkušených žen. Od začátku zápasu jsme se potýkaly se špatně volenými střelami, velmi špatnou obranou a ještě horším obranným doskokem. Díky tomu v poločase na tabuli svítilo skóre 33:26 pro domácí. Začátek 3.čtvrtiny jsme začaly mizerně a dovolily jsme soupeři odskočit na 18 bodů a začínaly jsme vypadat odevzdaně. Závěr této čtvrtiny jsme ale zvládly stáhnout na rozdíl 10 bodů a před posledním obdobím se v nás začínala probouzet touha po vítězství. V poslední čtvrtině jsme konečně zlepšily obranu a pohlídaly jsme si většinu odražených míčů a bod po bodu jsme stahovaly náskok soupeře, který jsme v posledních minutách dokázaly vymazat a překlopit vedení na naši stranu. Holky jistě viděly, že pokud budou dřít, soustředit se a dělat věci tak, jako v poslední čtvrtině, mohou porážet i další soupeře.

30.10.2014 Oblastní přebor žen, BASKET OSTRAVA – BK PŘÍBOR „B“  60:62  (14:12, 19:14, 15:12, 12:24)

TH: 17/8, fauly: 15, trojky: 2

Lukácsová 15, Drabíková D. 9, Drtilová 8, Linartová 8, Maléřová 8, Busková 6, Königová 5, Drabíková N. 3, Činčalová 0.