Oslabený tým U14 prohrál na palubovce lídra

Tým BK Příbor U14 odehrál ve středu 14. února extraligové utkání na palubovce Snakesu Ostrava. Začátek chlapcům nevyšel a už se nedokázali do utkání vrátit.

Snakes Ostrava – BK Příbor 60:39 (11:6, 20:8, 14:14,15:11)

Body: Dostál a Zavadil 9, Havel, Kubečka, Machala, Mich. Slovák a Snopek 4, Linart 1, Hanzlík, Maléř, Michna a Mar. Slovák 0. TH: 19/9. Trojky: 2. Fauly: 17. Užitečnost: Zavadil 6, Dostál, Kubečka a Mich. Slovák 3.

Komentář trenéra Miroslava Slováka: Do utkání s lídrem extraligové skupiny B jsme opět vstupovali oslabeni na podkošových postech. Proti fyzicky velmi dobře disponovanému soupeři nás proto nečekalo nic lehkého. Úvod byl v režii domácích – 9:0, pak jsme však převzali iniciativu my a do přestávka jsme snížili na 6:11. Druhou část jsme prohráli 8:20, zejména díky dobrému výkonu Honzy Křenka. Třetí část jsme začali náporem a snížili jsme v 6. minutě na rozdíl 11-ti bodů. Poté ale přišli naše bohužel standardní chyby a domácí znovu zvýšili své vedení. V poslední čtvrtině dostali příležitost v našem týmu méně vytěžovaní hráči a svůj part zvládli vcelku dobře. Domácí vyhráli zaslouženě. Bohužel utkání bylo poznamenáno dvěma zraněními ostravských hráčů, kterým přejeme brzké uzdravení. Po sedmi odehraných utkáních nám patří ve skupině B průběžná čtvtá příčka.