Úspěšný tým U15 jede na mistrovství republiky do Brna

Sharing is caring!

Výbornou sezónu v žákovské lize následně v extraligové nadstavbě zakončí tým chlapců basketbalového klubu Příbor U15 na mistrovství České republiky, které se uskuteční od středy 1. do soboty 4. května na palubovce vítězů extraligy Tygrů Brno.

Účast na závěrečném turnaji si vybojovalo osm nejlepších družstev, které se rozdělí do dvou skupin. BK Příbor je ve skupině A společně s družstvy Sokol Pražský, BK Kondoři Liberec a Sokol Sršni Písek. Ve druhé skupině jsou tři moravské týmy SAM Brno, Snakes Ostrava a pořádající Tygři Brno, které doplní BA Nymburk.

Příborští basketbalisté zahájí boje v základní skupině ve středu v 8.30 ráno v hale Morenda proti Sokolu Pražskému, druhé utkání odehrají tentýž den v 17.15 hodin proti Písku. „Skupinu dohrajeme ve čtvrtek půl hodiny po poledni proti libereckým Kondorům. V pátek a v sobotu pak odehrajeme vždy po jednom utkání o konečné pořadí. Všechna utkání lze sledovat přímo v hale, za což budeme rádi, nebo na www.tvcom.cz,“ přiblížil trenér týmu U15 Miroslav Slovák. „Na šampionát nejedeme v roli favorita, ale spíše překvapit. Každé vítězství bude pro nás velkým úspěchem. Jedeme si mistrovství užít, zahrát si pět kvalitních utkání a úspěšně ukončit žákovskou část basketbalové kariéry kluků narozených v roce 2004. Držte nám palce,“ dodal Miroslav Slovák.

Rozpis zápasů (vše Městská hala Moranda, Vídeňská 470, Brno)

Středa 1. května

08:30 / Sokol Pražský – BK Příbor

10:30 / BK Kondoři Liberec – Sokol Písek Sršni

12:30 / Tygři JBC Brno – BA Nymburk

14:30 / SAM BŠM Brno – Snakes Ostrava

16:15 / ZAHÁJENÍ

17:15 / BK Příbor – Sokol Písek Sršni

19:15 / Sokol Pražský – BK Kondoři Liberec

Čtvrtek 2. května

08:30 / BA Nymburk – Snakes Ostrava

10:30 / Tygři JBC brno – SAM BŠM Brno

12:30 / BK Kondoři Liberec – BK Příbor

14:30 / Sokol Písek Sršni – Sokol Pražský

16:30 / SAM BŠM Brno – BA Nymburk

18:30 / Snakes Ostrava – Tygři JBC Brno

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *