Ženy v premiéře 2.ligy prohrály

V zahajovacím utkání 2.ligy k nám přijel náš věčný rival – celek SKB Zlín. Oba týmy postrádaly své loňské klíčové hráčky. které odešly hrát vyšší soutěže a tak se čekalo, kdo si s jejich odchodem poradí lépe. Úvod utkání byl rozpačitý z obou stran a skóre narůstalo vcelku pomalu. V 5. minutě jsme vedli 10:6 a hráli jsme uvolněně. Pak soupeř po sérii našich hloupých přihrávek a ztrát převrátil výsledek na svou stranu 10:14.  Od této chvíle probíhala vyrovnaná partie až do konce třetího hracího období – 38:41. Pohřbení našich nadějí na obrat v utkání představoval úsek první tří minut v poslední části, kdy hosté šňůrou 8:0 rozhodli o osudu utkání a po zásluze zvítězili. Zlínské hráčky působily basketbalově ji a udělaly méně školáckých chyb než naše družstvo. V dalším utkání přivítáme již tento pátek 26.9.2014 na domácí palubovce družstvo OSK Olomouc v 19 00 hodin.

Statistiky: Dominika Lukacsová -15b (5×3), Míša Drtilová -13b (1×3), Jana Nenutilová-10b, Zuzka Sorková-10b, Monika Gottlicherová-3b (1×3), Zuzka Monsportová-2b, Simona Rečková-1b, Kristýna Štupáková-0b.