I druhé utkání ve 2.lize ženy prohrály

BK Příbor – OSK Olomouc 48:56 (6:6, 7:14, 21:17, 14:19)

V dohrávaném utkání 1.kola k nám v pátek dorazilo družstvo OSK Olomouc, které v loňské sezóně vyhrálo základní část skupiny „B“ 2.ligy. V první čtvrtině se ani jedno družstvo nemohlo trefit do koše a výsledkem toho byla „minižákovská plichta“ 6:6. Ani druhé období nepřineslo moc velkou změnu v kvalitě koncovky na obou stranách, jen hosté trefili přece jen více šťastných střel a ujali se vedení 20:13. Ve třetím hracím období jsme přece jen trochu lépe seřídili miřidla a dali jsme 21 bodů – o 8 více než za celý první poločas. Do poslední čtvrtiny jsme šli s hratelnou ztrátou tří bodů. V 6.minutě jsme vyrovnali na 42:42 a ve vyrovnaném stavu utkání pokračovalo až do 8.minuty. Poslední dvě minuty však vzala do své režie nejlepší hráčka i střelkyně hostu – hráčka s číslem 5-Lucka Mačáková a svými šesti proměněmými trestnými hody za sebou pojistila Olomouckému družstvu vítězství. Naše holky podaly určitě lepší výkon než proti Zlínu, ale ani tak to na vítězství tentokrát nestačilo.