Boj o play-off s BK Prosek

V sobotu do Příbora dorazilo z hlavního města družstvo BK DE Prosek, se kterým jsme se v tomto utkání měli porvat v přímém souboji o poslední místo do play-off. Karty byly rozdány jasně – kdo vyhraje postupuje do nástavbové soutěže. Úvod utkání se nám nepodařil vůbec – dvě špatné přihrávky, dvě špatné střely, čtyři naše fauly během čtyř prvních minut utkání – vedení soupeře 9:2. Do konce první čtvrtiny se rozdíl ve skóre navýšil ještě o jeden bod na 8 bodů – 16:24. V dalších dvou čtvrtinách pokračoval boj o každý míč, kdy se více střílely trestné hody než se hrálo a my jsme bod po bodu snižovali náskok soupeřek a do poslední čtvrtiny jsme šli s mankem pěti bodů – 47:52. Ve čtvrté minutě jsme snížili rozdíl ve skóre na dva body, ale to bylo bohužel vše co jsme s výsledkem udělali. Poté soupeřky sérií osmi bodů rozhodly o výsledku a vítězství už uhájily. Nezbývá nám než pogratulovat soupeřkám k postupu do play-off.