Po výhře v Ostravě jsou kadeti třetí

V předešlých třech týdnech hráli svou soutěž také kluci v kategorii U17. Ve dvou utkáních Nadregionální ligy odešli poraženi, utkání v Ostravě ale vyhráli a v průběžné tabulce skupiny E drží 3. místo.

NH Ostrava B – BK Příbor 48:61 (12:19, 14:11, 13:6, 9:25)

Body: A. Ivánek 18, Machala 12, Havel 9, Dostál 6, Michal Slovák 4, Marek Slovák 4, Maléř 3, A. Maslaňak 2, D. Pustějovský 2, Ryšánek 1, Hanzelka a Bartoň 0.

Hodnocení trenéra Miroslava Slováka: Až v posledním čtvrtině jsme rozhodli o našem vítězství nad rezervou extraligového týmu NH Ostrava. Za zmínku stojí naše dobrá střelba z dlouhé vzdálenosti  odkud jsme vyslali celkem 10 úspěšných tříbodových pokusů.

BK Příbor – SKB Zlín 49:80 (17:25, 12:20, 14:15, 6:21)

Body: Havel 13, A. Ivánek 11, Ryšánek 6, Kubečka 6, Maléř 5, Michna 4, A. Maslaňak 2, Marek Slovák 2, Hanzlík, Bartoň a Novák 0.

Hodnocení trenéra Miroslava Slováka: Asi zatím nejméně povedené naše utkání, kdy od počátku nás soupeř předčil ve všech směrech.

SK Bruntál – BK Příbor 69:67 (15:13, 23:14, 12:18, 19:22)

Body: Dostál 23, A. Ivánek 21, Marek Slovák 10, Ryšánek 4, D. Pustějovský 4, Hanzlík 2, Michal Slovák 2, Hanzelka 1, A. Maslaňak 0.

Hodnocení trenéra Miroslava Slováka: Vcelku pohledné a hlavně dramatické utkání s rychlonohými hráči Bruntálu. Domácí do poločasu nás přehrávali (38:27), druhý poločas ale patřil nám. Těsně před koncem bylo skóre vyrovnané 67:67, ovšem domácí dali 2,1 vteřiny před koncem vítězný koš. Po našem oddechovém čase se nám podařilo ještě vystřelit, bohužel však nepřesně.