KLuci U15 si proti Havířovu připsali devátou výhru

Bez zaváhání procházejí svou skupinou v Nadregionální lize patnáctiletí basketbalisté Příbora. V Havířově si ve středu 20. listopadu připsali už deváté vítězství v řadě.

TJ Start Havířov – BK Příbor 51:98 (12:24, 12:28, 15:18, 12:28)

Body: Vojtěch Pustějovský 24 (TH: 5/4), Jakub Kött 14, David Domitra (6/2) a Michal Grozman 12 (1/1), Vilém Gabzdyl 10, Harry Hidson 7 (2/1), David Straka 6 (4/0), Patrik Frydrych 5 (2/1), Michael Beseda, Jakub Macek, Ondřej Skupeň (2/0) a Filip Wavra 2. TH: 22:9 (40,9%). Trojky: 3 (Gabzdyl 2, Grozman 1). Fauly: 13.

Hodnocení trenéra Roberta Bukovjana: K předehrávanému utkání 11. kola nadregionální ligy U15 do Havířova jsme odjížděli v roli favorita. Alespoň tomu napovídal výsledek (+32) z domácího utkání proti tomuto soupeři. Od začátku do konce jsme neponechali nic náhodě a docela pohodlně jsme si šli pro dva body za vítězství. Škoda jen, že neudržíme koncentraci po celých čtyřicet minut, pod vidinou jistého vítězství nebráníme na sto procent a vyrábíme zbytečné chyby. Pozitivem je, že jsme rotovali všechny hráče v docela dost velké minutáži a do listiny střelců se nám zapsalo hned deset hráčů.