Ženy „B“ podlehly Havířovu

V podvečerních hodinách jsme zavítaly na palubovku Slavie Havířov s našimi mladými hráčkami ročníku 97 a mladší. Utkání bylo celý poločas zcela vyrovnané, dařila se nám střelba, v obraně jsme dokázaly posbírat nějaké odražené míče i přes značnou výškovou převahu soupeře. Ve 3. třetině byly soupeřky o krok napřed, když jsme si nepohlídaly hráčky na obranném doskoku a daly jsme jim druhé a někdy i třetí šance na zakončení. V poslední čtvrtině nám přestala fungovat střelba, nevyvarovali jsme se zbytečných chyb, kterých soupeř velmi rád využil a odskočil na konečných 17 bodů, když především nejlepší hráčka hostí Barnetová nám nasázela v poslední čtvrtině 18 bodů.

3.10.2014 Oblastní přebor žen, SLAVIA HAVÍŘOV – BK PŘÍBOR „B“  69:52  (16:16, 15:14, 14:9, 24:13)

TH: 15/9, fauly: 15, trojky: 3

Drtilová 14, Monsportová 12, Göttlicherová 10, Drabíková D. 6, Drabíková N. 5, Linartová 3, Königová 2, Činčalová a Polová 0.